Garance = 100 % originál

 

Přiznejme si, každý z nás chce pro své 4-kolé i 2-kolé pomocníky v každodenním životě to nejlepší. Požadujeme vysokou kvalitu, od které si slibujeme zvýšení výkonu, ochranu a prodloužení životnosti vozidla. A pokud možno chceme toto vše pořídit za rozumnou cenu. Jak tedy poznáme, že nekupujeme zajíce v pytli?

Na eshopu iolej.cz naleznete pouze oleje získávané z oficiálních distribučních sítí nejen v České republice, ale i Německa. Spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli.

Váš vybraný olej vždy doručíme v originálním balení se standardně zapečetěným víčkem, tak jak jej distribuuje výrobce. Někteří výrobci své oleje navíc opatřují ochrannými prvky jako jsou např. hologramy na některých baleních olejů výrobce Castrol, které na našich olejích rovněž naleznete.

U nás nenakoupíte rozlévané oleje či oleje s pochybným původem.

Data stáčení nabízeních olejů jsou dána obrátkovostí daných produktů či u speciálních olejů je to také dle četností emisí daného typu. U nejprodávanějších olejů garantujeme stáří v řádcích několika měsíců, u méně prodávaných může být doba delší.

Použitelnost uzavřeného oleje je až 5 let od data stáčení.